Černé čaje  Počet produktů: 5

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
  • Pu-erh je proslulý svými zdravotními účinky. Pravidelné pití tohoto čaje detoxikuje organizmus a reguluje metabolismus. Je také nazýván požíračem tuků. V Číně patří mezi 20 nejúčinnějších rostlin na světě. Lze jej pít i pozdě večer, neboť obsahuje mnohonásobně méně (až 23x) taninu a kofeinu než běžný čaj.

  • Pu-erh OP, Fucus vesiculosus, karamelové aroma. Pravidelné pití tohoto čaje rovněž detoxikuje organizmus a reguluje metabolismus. Řasa Chaluha je tradičně používána při mízní strumě, tuhém otoku při snížené funkci štítné žlázy, otylosti, zánětech kloubů a revmatismu.

  • Černý čaj Pu-erh, Citronová tráva, aroma. Citronová tráva je druh trávy rostoucí v tropech. Připomíná svojí vůní meduňku, jinak bývá tato tráva nazývána také jako citronella anebo voňatka. Čaj z citronové trávy osvježuje a podporuje schopnost koncentrace a myšlení.

  • Černý čaj Pu-erh, Marocká máta (Nana). Pu-erh je nejstarší čaj na světě. V Číně se Pu-erh považuje pro své účinky na zdraví za nejlepší čaj vůbec. Někdy se tento čaj nazývá zabíječ tuků. Pít jej ale mohou i lidé štíhlí, neboť odbourává jen přebytečný tuk. Pravidelné pití tohoto čaje reguluje metabolismus. Čaj obsahuje spoustu minerálů, stopových prvků,...

  • Černý čaj CTC. Čaj v Rusku se vyráběl v záp. Kavkazsku, kde je podnebí pro pěstování čaje nade vše příznivé. V Rusku se při přípravě čaje již od poloviny 18. století používá samovar - nádoba z nerez oceli nebo mosazi zahřívaná dřevěným uhlím. Za předchůdce samovaru lze považovat sbitennik. Sbitennik sloužil na přípravu nápoje, který se nazývá sbiten. Přirovnat...

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek